Hotel Fiesta Americana Punta Varadero (Blau Marina Varadero Resort) **** +

Poloha: Hotel Blau Marina Varadero Resort obklopuje pěkná troiocká zahrada a pláž s bílým pískem. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi. Hotel se nachází cca 8 km od centra města Varadero, cca 40 km od letiště ve Varaderu a cca 2:15 hodiny od letiště v Havaně

Vybavení: Recepce, 6 restaurací s místní a mezinárodní kuchyní, 6 barů, 3 bazény pro dospělé a 1 bazén pro děti, dětské hřiště, dětský klub, miniklub, hlídání dětí na vyžádání za poplatek, obchůdky, konferenční vybavení, konferenční místnosti, knihovna, Wi-Fi v lobby za poplatek, prádelna.

Ubytování: Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, fénem, klimatizací, minibarem, telefonem, trezorem, SAT TV, setem pro přípravu čaje a kávy, balkónem či terasou.

Stravování: All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Pláž: Písečná pláž přímo u hotelu.

Sport a zábava: Animační programy pro dospělé a děti, posilovna, 2 tenisové kurty, plážový volejbal, stolní tenis, biliár, vodní sporty na pláži.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Mapa hotelu

Zobrazit mapu

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Cestovní kancelář
Palma Travel Touroperator a.s.
IČO: 24830968, DIČ: CZ24830968

+420 774 550 941
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu