Meliá Cayo Santa Maria *****

Poloha: hotel leží přímo na pláží v Cayo Santa María. Letiště Varadero se nachází cca 330 km. Národní letiště Las Brujas je vzdálené cca 10 km,.

Vybavení: Hotel má dva rozlehlé bazény se sladkou vodou, které jsou obklopené tropickou zahradnou. Plážová lehátka a slunečníky jsou k dispozici u bazénu, i na pláži. Hlavní restaurace nabízí stravu formou bufetu. Hotel má k dispozici také čtyři a la carte restaurace (středomořskou, italskou, francouzskou a japonskou). Na pláži je kubánská restaruce a snack bar. V hotelu se nachází také 5 barů, obchod a  přístup k internetu je za poplatek. Recepce 24 hodin, parkování zdarma, prádelna, lékařská služba, směnárna.

Ubytování: klasický standard pokoj má 40 m2, pokoje jsou zařízené v karibském stylu, mají vanu nebo sprchu, wc, telefon, kávovar, trezor, minibar. Pokoje mají balkon nebo terasu s výhledem do zahrady. Pokoje s výholedem na moře jsou za příplatek.

Stravování: je zajištěno formou all inclusive (uvítací nápoj, všechna jídla formou bufetu, a la karte je na rezervaci, občerstvení a nápoje během dne)

Pláž: písčitá přímo u hotelu.

Sport a zábava: za poplatek: wellnes, sauna, parní lázeň, kosmetický salón, masáže. Hotel pořádá denní a večerní zábavní programy.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Cestovní kancelář
Palma Travel Touroperator a.s.
IČO: 24830968, DIČ: CZ24830968

+420 774 550 941
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu