Sol Cayo Coco ****

Poloha: hotel se nachází přímo na dvou plážích. Letiště Cayo Coo je vzdálené cca 15 km. Hotelo je vhodný pro rodiny má zahradu a krásný bazén.

Vybavení: sluneční terasa s lehátky, slunenčíky. Ručníky u bazénu a pláže. Hlavní restaurace La Arcada nabízí mezinárodní kuchyni, včetně jídla formou bufetu. Restaurace a la carte Don Diego je otevřená ve večerních hodinách, je zde nutná rezervace. Dále hotel disponuje  snack barem s dalšími 6 bary, včetně lobby baru, který je otevřený 24 hodin. V lobby baru se podávají alkoholické nápoje do cca 2 hod. Obchody a masáže jsou za poplatek. Pokoje mají vanu, wc, sprchu, fén, klimatizaci, malou ledničku. Trezor je za poplatek. Standard pokoje mají balkon nebo terasu s výhledem do zahrady. Za příplatek je možná vyšší kategorie ubytován s výhledem na moře.

Stravování: formou all inclusive (uvítací drink, jídlo formou bufetu, občerstvení během dne + nápoje).

Pláž: písčitá u hotelu.

Sport a zábava: za poplatek - tenisové kurty, katamarán, windsurfing, školu potápění nabízí sousední hotel - Meliá Cayo Coco.. V ceně all inclusive - posilovna, stolní tenis, kulečník, šipky, lukostřelba, volejbal, kajak, šlapadla, šnorchlováné.Dětský klub, dětský bazén, herna s playstation.

 

 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Cestovní kancelář
Palma Travel Touroperator a.s.
IČO: 24830968, DIČ: CZ24830968

+420 774 550 941
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu